Yemek Salonu

Çocuklarımız yemeklerini boylarına göre özel tasarlanmış masa ve sandalyede yerken, çocuklar için özenle hazırlanan yemekler ise günlük ve taze gıdalardan yapılmakta.

Etkinlik Odası

Çocuklarımız etkinlik odasında kendilerini geliştiren, zekalarını yükselten, özgüvenlerini artıran, birlikte üretmeyi amaçlayan oyunları bu odada oynamakta.

Akıllı Bıdıklar Sınıfı

Akıllı Bıdıklar Sınıfımızda geniş alanda çocuklar özellikle kapalı havalarda toplu etkinlikler yaparken, kitap okuma, testler, grup oyunları gibi aktiviteler ile geleceğe hazırlanıyor, keyifle vakit geçiriyorular.

Oyun Odası

Oyun Odası çocuklarımızın en sevdiği ve eğlenceli vakit geçirdiği sınıflarımızdan biri. Çeşit çeşit oyuncaklar ile eğlenen çocuklar, aynı zamanda birlikte hareket etmeyi de öğreniyor, yeni oyuncaklar ile tanışıyor.

Minik Eller Sınıfı

Minik Eller SInıfı özellikle küçük yaş çocuklarımızın vakit geçirdiği bir sınıf. Çocuklar sınıfta rakamları öğreniyor, etkinliklere katılıyor, Atatürk köşesi ile Atatürk'ü öğreniyor, geleceğe hazırlanıyor.

Parlayan Yıldızlar

Parlayan Yıldızlar sınıfımızda geleceğin nesilleri öğretmenleri eşliğinde oyunlar oynuyor, kaynaşıyor, iletişim kuruyor. Çocukların güvenliği düşünülerek oluşturulan sınıfımız cıvıl cıvıl renklerle dikkat çekiyor.

SINIFLARIMIZ’DAN KARELER